Silver Crest 2 In 1 Blender Heavy Duty 3 Liter 8000W-SC-9880 Multi Color
Original price was: 299,00 AED.Current price is: 230,00 AED.
Shipping calculated at checkout.
or
Estimated delivery:5 days
SKU: MK000635 Tags: , , , , Categories: Brand:
Your Payment is 100% Secure
Product description
New Silver Crest Blender for Hotels, Restaurants, and Cafes.
3L 8000W Electric Blender.
2 in 1 Heavy Duty Household Electric Blender.
Product features
Power
1,200 Watt +
Color
Multicolor
Warranty Period
Not specified
Volume
3–5l
Material
Metal
Chopper
Available
Whisk
None
Grating and Slicing Disc
None
Theme
Modern
Voltage
220 – 240 V
Frequency
50 Hz / 60 Hz
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Silver Crest 2 In 1 Blender Heavy Duty 3 Liter 8000W-SC-9880 Multi Color”
Your email address will not be published. Required fields are marked
1 org zoom 5 1 Silver Crest 2 In 1 Blender He...
10 in stock